top of page

Akmeņu atbalsts 2 ...

 

 

 

 

 

 

 

Šis šobrīd ir mans pēdējais piedzīvojums ar kristāliem - ar šo brīnišķīgo kristālu mandalu. Jau labu laiku man patīk veidot kristāla mandalas konkrētam mērķim - tādam, kas uz to brīdi manā dzīvē aktuāls. Šis ir gadījums kas deva man rezultātu no tādas puses, no kuras nebiju to gaidījusi.

 

Jau pāris gadus apzināti darbojos ar karmiskajām enerģijām (ieskaitot dzimtas enerģijas), ņemot talkā akmeņus un kristālus.

 

Intuitīvi veidojot šo mandalu pirmssākuma nolūks bija testēt izgaismota selenīta jaudu salīdzinājuma ar neizgaismotu. Izveidoju šo mandalu, kura ar savu enerģiju var dziļi iekļūt mūsu samežģitajā enerģētiskajā matricā, ar domu par tēmu - vecāku un bērnu attiecības, un to atjaunošana jaunā kvalitātē.

 

Akcentu liku uz izgaismota selenīta testēšanu, nevis mandalas kopējo iedarbību. Dzīvoju kopā ar dēlu un attiecības mums labas, tā kā mandalas nozīmi īpaši netestēju un neņēmu vērā. Ļoti liels bija mans pārsteigums, ka paejot aptuveni pusotram mēnesim kopš mandalas atrašanās manā dzīvoklī, pamanīju ka manas un manas mammas attiecības, pēc dažu gadu ne visai veiksmīgiem mēģinājumiem tās uzlabot, ir strauji mainījušās uz labo pusi.

 

Mandala joprojām stāv mājās un darbojās ...

Ar turpmāko pieredzi varēšu dalīties nākotnē :)

 

Ar šo stāstu gribu parādīt, cik svarīgi ir vērot dzīvi saistībā ar visiem tanī notiekošajiem procesiem un notikumiem, kuru jēgu un kopsakarības bieži vien nejauši apjaušam tikai tad kad notikums jau pagājis. 

 

 

01.02.2016.

 

 

 

 

 

 

 

Prenīts un rozā ahāts

bottom of page