top of page

Divi pusdārgakmeņi, kas pēdējā pusgadā parādījušies manā redzeslokā un rosinājuši  meditēt. Abi divi ir salīdzinoši nesen atklāti, kas jau norāda uz to, ka meditācija ved pa vēl neizpētītiem ceļiem un jaunām iespējām sadarbībā ar tiem. Raksturi abiem ļoti atšķirīgi. Ja Karību jūras kalcīts vairāk ļauj relaksēties un ieiet savā iekšējā komforta zonā, tad K2 azurīts granītā liek celties kājās un iet uz saviem nospraustajiem mērķiem ar apņēmību, drosmi un skaidru sapratni par notiekošo apkārt, apzinoties, ka apkārt notiekošais kaut kādā veidā atspoguļo mūsu iekšējo stāvokli. Ko darīt vai nedarīt ar iegūtajām atziņām, tas jau paliek katra paša ziņā.

K2 azurīts granītā (k2 azurite in granite)

Čakras: trešās acs, kroņa

Elements: Vētra

Iezis, ne minerāls. Šis iezis apvieno granīta, azurīta un bieži vien malahīta spēkus. Uz šo brīdi (2023) skaitās maz izpētīts.

 • Izmanto pārmaiņu laikos

 • Iekšējā redzējuma akmens

 • Granīts palīdz izturēt sarežģītus apstākļus, pārejot no viena stāvokļa uz nākamo

 • Azurīts ļauj ieraudzīt novecojušus paradumus un, vajadzības gadījumā, atbrīvoties no tiem

 • Malahīts uztur vēlmi pēc piedzīvojuma, atbalsta iztēli un pareizu lēmumu pieņemšanu

 • Atmodina un stiprina psihiskās spējas un intuīciju

 • Palīdz nodibināt kontaktu ar garīgajiem ceļvežiem

 • Fantastisks akmens medijiem un garīgā ceļa gājējiem

 • Palīdz izpētīt pagātni, ieskaitot dažādas laika līnijas

 • var izmantot daudzdimensionālai šūnu pārprogrammēšanai

 • Tas novērš bailes, neizlēmību un bažas, radot skaidru virzienu netraucētai enerģijas plūsmai, lai likvidētu šķēršļus cilvēka progresam.

 • K2 var būt spēcinošs un sargājošs sabiedrotais, spēka un personīgās gribas talismans

 • Valkājiet vai nēsājiet, lai panāktu līdzsvaru attiecībās vai grupas centienos un veicinātu diplomātiju un rīcības brīvību

 • veicina prāta veiklību, kas vajadzīga lai sasniegtu jaunas atziņas

 • Kā lietot K2?

 • Var izveidot skaidra nodoma mandalu, kurā K2 ir viens no mandalas elementiem

91Un34ymePL.jpg
k2.jpg

K2, kas pazīstams arī kā "K2 granīts" vai "Lietus lāses azurīts ", ir unikāls akmens, kas atrodams tikai pasaules otrā augstākā kalna, K-2, sniegotajās virsotnēs. Šie kalni robežojas ar Ķīnu un Pakistānu, un pats akmens līdz šim ir atrasts tikai Pakistānas pusē.

 
 

Karību jūras kalcīts (Caribbean calcite)

Atslēgas vārdi: Iedvesma, Iztēle, Jauna kārtība, Sadarbība, Tolerance

Cietība: 3.5

2019. gada jauns atklājums no Beluždistānas Pakistānā. Piemīt spēks, kas palīdz realizēt jūsu garīgo potenciālu. Paplašina iztēli un iekšējo uztveri. Atklāts 2019. gadā un sastopams tikai Pakistānas apgabalos. Sastāvā ir zilā kalcīta, brūnā aragonīta un baltā aragonīta kombinācijas.

 •  Pozitīvu pārmaiņu, relaksācijas un jaunu sākumu kristāls

 • Piemīt spēks, kas maigi palīdz realizēt jūsu potenciālu

 • Lielisks jauniem sākumiem un profesionālai izaugsmei

 • Iedvesmas kristāls, kas paplašina iztēli un iekšējo uztveri

 • Mazina spriedzi, stresu, piepildot ar vieglumu, mieru un brīvības sajūtu

 • Palīdz dzīvot patreizējā mirklī un saskatīt ikdienas skaistos brīžus

 • Disciplīnas kristāls, kas ievieš kārtību dažādos dzīves aspektos

 • Palīdz atbrīvoties no nevajadzīgām lietām, gan prātā, gan dzīvē

 • Uzlabo toleranci, attīra ceļu no veciem šķēršļiem

 • Starp cilvēkiem veicina mierīgu komunikāciju un savstarpēju sadarbību( arī ģimenē)

Visi kalcīti paātrina cilvēka attīstību ienesot harmonizējošus un nomierinošus aspektus jūsu dzīvē. To iedarbība ir saudzējoša, rāma un maiga.

 Karību jūras kalcīta sastāvā atrodas zili zaļais kalcīts kombinācijā ar balto un brūno aragonītu. Tā kopējais fons izstaro relaksējošas frekvences, kas nomierina un paplašina mūsu iekšējo telpu. Tas veicina relaksāciju, kas ikdienai piešķir papildus miera un tīrības noskaņu. Tanī pat laikā notiek saudzīga prāta higiēna, attīrot to no nevajadzīgiem piemaisījumiem – mazāk domu un trauksmes, satrauktu emociju.

Karību jūras kalcīts ļauj idenficēt sevī īpašības, kuras var pārveidot un attīstīt harmoniskā virzienā. Ikdienā tas var uzlabot attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem. Veicina mierpilnu komunikāciju un savstarpēju sadarbību (arī starp ģimenes locekļiem). Pozitīvi ietekmē garīgo veselību. Pie garīgām prasmēm palīdz atrast ceļu pareizai to izmantošanai. Tam piemīt spēks, kas atbalstīs realizēt šo jūsu potenciālu.

Aragonīts, kas atrodas Karību jūras sastāvā novāc šķēršļus, atbrīvo no vecām emocijām. Brūnais aragonīts – disciplīnas kristāls, kas ievieš kārtību dažādos dzīves aspektos. Baltais aragonīts – savieno 1 un 7 čakras. Uzlabo toleranci un palīdzēs atbrīvoties no vecām problēmām, raizēm. Tas pastiprina motivāciju intelektuālajā un psiholoģiskajā attīstībā.

Meditācija ar Karību jūras kalcītu Ir kā atvaļinājums no ikdienas rūpēm un darbiem.

ezgif.com-webp-to-jpg (1).jpg
ezgif.com-webp-to-jpg.jpg
ezgif.com-webp-to-jpg (2).jpg
ezgif.com-webp-to-jpg (3).jpg

Mūsu izvēlētās krāsas atklāj mūsu vajadzības. 2022 gada novembrī tapusī zīmējumu sērija. Zīmējumi radīti autortehnikā 6x6 cm.

Iekšējā un ārējā miera radīšana. Iekšējais miers kļūst arvien nozīmīgāks, un tas ir kā platforma katram nākamajam solim, ko sper Jaunajā un vēl nezināmajā pasaulē.

Aura Somas 33 pudelīts nosaukums: Delfīns / Miers ar mērķi. Tās pamattēma : miermīlīga saskarsme. 

3-1.png

29.03.20. – 06.04.20. Garīgā alķīmija turpinās. Mūsu izvēlētās krāsas atklāj mūsu vajadzības. Man šobrīd aktuālās krāsas atspoguļo  Aura somas 90. pudelīte. Tās nosaukums ir „Gudrības glābējs”. Krāsas augšējā pudelītes frakcijā ir zelts, apakšējā – tumšs purpura( vai tumšā madženta).

 

Tā vēsta par to kā dzīvot harmonijā ar Dieva gribu un ieguldīt mīlestību un sapratni jebkurā lietā ko dari, par dalīšanos priekā un gudrībā ar citiem. „Iesvētītais atrod savu darbošanās sfēru” vai „No mana haosa rodas jauna kārtība”.

Kad 2013. gada janvārī manā dzīvē ienāca Aura somas krāsu mācība, šī bija pati pirmā pudelīte ko iegādājos un izlietoju. Tā mani pievilka kā magnēts un es viņu vadāju sev visur līdzi, smaržoju un smērēju uz sava ķermeņa. Ir pagājuši septiņi gadi, un esmu atkal cieši saskārusies ar Nr. 90. Visur kur skatos pamanu šo krāsu kombināciju. Pat pirms nedēļas it kā nejauši iestādītie gladiolu sīpoliņi (gatavojos tos likt Lieldienu kompozīcijās) sastājušies divās krāsu frakcijās – zeltainie un tumši sārtie.

 

Norezonēja arī šis šodien ieraudzītais Rūmi teiciens „Vakar es biju gudrs, jo gribēju izmainīt pasauli. Šodien esmu vieds, jo izmainu pats sevi”. Un dzintara mazie gabaliņi – nopirku decembrī šo dzintara tēju ko arī pašreiz vēl dzeru. Un ķirbju biezeņzupa, ko šodien ēdu pusdienās – zelta krāsā!

 

Dabas skata foto - Alvils Hincs

90 pudele - Copy-1.jpg
83 pudele-1.jpg

26.03.20.

Mana garīgā alķīmija un transcendentālā pieredze turpinās – izprast dievišķo nevis ar intelekta, bet ar sajūtu starpniecību. Iedvesmas, paplašināšanās un esības sajūtās, šobrīd caur šīm krāsām un tēliem. Aura Somas 83. pudelītes nosaukums ir „Sezam atveries”. Tā stāsta par gudrību un senajām zināšanām, kuras mīt manī (zelta krāsa apakšējā pudelītes frakcijā), par maniem resursiem, kurus mācos paust pasaulē radošā veidā. Par brīvību un brīvu komunikāciju, un dalīšanos no sirds ar cilvēkiem savos sirdsdarbos (tirkīza krāsa augšējā pudelītes frakcijā). Tas atver dziļam priekam un gandarījuma sajūtai (zelta krāsa)

Melnā krāsa zīmējumu fonā norāda uz dziļumu, kurā glabājas vēl neapjaustais un neizpaustais. Mandalā akva auras, fluorīta, rutilētā kvarca, kalnu kristāla un citrīna kristāli mani atbalsta.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

DSC04068.JPG
DSC04040.JPG

Mana sadarbība ar 117 aura - somas pudelīti „Pāns” turpinās jau trešo mēnesi. Pirmos mēnešus tikai skatījos uz viņu ar divējādu sajūtu – kaut kas pievilka un fascinēja, bet, tanī pat laikā atgrūda un biedēja. Aptuveni pirms nedēļas sākās neapzināta manu zīmējumu sērija bordo krāsas toņos. Nekad pa šiem gadiem šādas krāsas šādos salikumu variantos nebiju izmantojusi. Manī radās jautājums – ko tas nozīmē? Tas, ka smalko enerģiju pasaules ar mani runā caur maniem zīmējumiem ar krāsas, tēlu un simbolu valodu, notiek jau apmēram septīto gadu, un, ja debesīm uzdodu konkrētu jautājumu, nāk atbilde.

 

Nu tad joprojām sarunājos ar Pānu un ķīmiķojos ar bordo, sarkano, tirkīzaino krāsām, un apzināti ļaujos transformācijas procesiem, šādi izzīmējot un harmonizējot savus iekšējos stāvokļus. Protams, ka tas ir vienlaicīgi saistīts ar visas pasaules šī brīža notikumiem. Paldies Santai Pīlācei par mūsu personīgajā sarakstē iedoto atslēgas vārdu bordo krāsai – asinsrite. Šis atslēgas vārdiņš ļoti norezonēja un atvēra sapratni, par maniem pēdējiem zīmējumiem, par to, ko tad es tur „ķīmiķoju”.

 

Nāca atbilde, ka tīru savu asinsriti līdz par DNS sistēmai( to šobrīd dara arī zeme). Pāns visā šinī sadarbībā ļoti palīdz, bet prasa pretī pietāti un lielu mīlestības devu savā virzienā. Un kā ne – dēļ viņa izskata tam piedzimstot no viņa taču atteicās viņa vecāki. Sajūtas man tādas, kā skatoties pasaku ”Aļeņkij cvetoček”, kurā briesmonis varēja pārvērsties atpakaļ par princi tikai tad kad viņu no sirds pieņēma un iemīlēja tādu kāds viņš bija uz to brīdi.

 

Nu un tā, jo vairāk sūtu viņam mīlestības enerģiju, jo vairāk no viņa saņemu pretī savu harmonijas telpu. Pateicoties šim laikam uz pasaules, kurā Pāns ienes savas korekcijas, viņš vienlaicīgi dod iespēju katram ieraudzīt un apzināt savas bailes un ēnas, pacelt tās virspusē transformējot Gaismā un Mīlestībā. Izmantojam šo iespēju pastrādāt ar sevi! Būsim tīrāki savā vibrācijā un piesaistīsim labāku Zemes scenāriju! Nu tā es domāju…

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

89800699_2609923199247633_66720249389053
90414804_2607248202848466_37312430458745

Aura Somas 117 pudelīte, kuras nosaukums ir "Pāns" dzima pagājušā gada 11.novembrī un ir ciešā saistībā ar šībrīža pasaules notikumiem. Viens šīs pudelītes vēstījums - Radošums nāk uz Zemes. Pāns sengrieķu mitaloģijā ir dieva Hermeja un nimfas Driopes dēls. Pie Pāna piedzimšanas viņa māte nobijās viņa izskata dēļ un pameta bērnu. Pāns piedzima ar āža ragiem un nagiem un asti kā kazai. Hermejs Pānu aiznesa uz Olimpu un atstāja. Agrīnā kristietiskā tradīcija Pānu pieskaitīja dēmoniskajai pasaulei, sauca to par "pusdienlaika nelabo", kas kārdina un baida cilvēkus. Termins "panika" ir atvasināts no Pāna vārda dēļ tā spējas iedvest šausmas ar savu izskatu. Tirkīza krāsa Aura Somas pudelītes augšējā frakcijā un sarkanais apakšā- radošums nāk uz zemes. Radošums uz zemes nāk ar augstām vibrācijām un Pāns palīdz pasaulei mainīties ar savu spēju transformēt veco pasauli.

 

Ļauj apzināt cilvēkiem savas dziļākās bailes, ieraudzit tās, izcelt virspusē un atbrīvot. Pāns pamodina kaislīgu mīlestību pret mūsu pašu dzīvi mūsos. Mudina atrast drosmi un iespēju izpaust sevi radošā veidā caur saviem talantiem. Tiem, kuri to dara apzināti, šie transformācijas procesi notiek daudz harmoniskāk. Pēdējo nedēļu noskaņās man tapa zīmējumi, kuri atspoguļo manas sajūtas un manu individualizācijas ceļu. Tā ir mana transformācija, mans radošums un mans ceļš, un tas ir ciešā saistībā ar pasaules patreizējo situāciju un notikumiem.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jauks, darbīgs pasākums 16. oktobrī Mārupē: “Uzņēmēju dienas Mārupē 2019 - “Iepazīsti un pamēģini meistara arodu”.

Prieks un liels gandarījums par padarīto!

Paldies organizatoriem kas mani uzaicināja!


 

Ja  ir vēlēšanās pievienoties mūsu Enerģētiskās zīmēšanas

grupai, tad dod man ziņu Facebook: 

https://www.facebook.com/aelita.zale un es Tevi uzaicināšu! 

(Vari pieteikties arī pa telefonu: 25471919)

Enerģētiskā zīmēšana ar Aelitu Zāli ir slēgta Facebook grupa,

kur savā starpā dalamies ar saviem zīmējumiem,

iespaidiem un jautājumiem. 


 

Scan_20181127_140938.jpg

Labrīt, jaukās, saulainās, pavasarīgās! Rītdien (23. martā), Aelitas studijā, tiekamies neirografikas nodarbībā. Tēma - SEVIS PIEDOŠANAS MANDALA.

Katram dzīvē ir gadījies piedzīvot situācijas, kuras atceroties ir mulsuma, kauna vai kāda cita neērta sajūta, ka tanī situācijā varējām rīkoties gudrāk, apdomīgāk, mierīgāk. Situācijas, kurās uz to brīdi vienkārši nevarējām, nemācējuām rīkoties savādāk.

Tā būs sev piedošanas, atlaišanas , pateicības par pieredzi mandala. Pildīsim to noslēgumā ar mīlestības enerģijām.

Runājām ar draudzeni par šo tēmu, un abas bijām vienisprāt, ka šīs pagātnes neērtās situācijas dod smaguma sajūtu mūsu smalkajos ķermeņos, līdzar to neļaujot dažādām lietām šobrīd materializēties visveiksmīgākajā variantā.

Paņemiet līdzi savus kristāliņus, kurus pēc vajadzības izmantosim. Arī savus marķierus. 

Lai mums jauka šī piektdiena un LĪDZ RĪTDIENAI!
11.00 tiekamies!☀️❤️

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Dziedinošie kristāli" - izzinoša un radoša nodarbība par kristāliem Dobelē, 16. martā. 


 

DSC_6301.JPG
DSC_6299.JPG
DSC_6297.JPG
DSC_6298.JPG
DSC_6296.JPG

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

DSC_6295.JPG
DSC_6292.JPG
DSC_6293.JPG
DSC_6294.JPG
DSC_6291.JPG
Brinumainās mandalas ar Aelitu Zāli_afiš

8. decembrī Olaines Vēstures un Mākslas muzejā.

Brīnumainās pusdārgakmeņu mandalas.

 

Jauks pasākums, silta uzņemšana, prieks ...

Paldies meitenēm, kas organizēja. 
 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Paldies Gintai par sirsnīgu uzņemšanu un meitenēm par atsaucību un skaistām kristālu mandalām!

 

16. decembrī plkst. 11:00 Olainē, Aelitas studijā.

GAISMAS UN MĪLESTĪBAS MEDITĀCIJA AR SELENĪTU

 

Vairosim sevī Gaismu un labos iespaidus, celsim vibrācijas,

atļausim vairāk Labajam ienākt mūsu ikdienā. Būs sarunas,

meditācija un eneģētiskā zīmēšana. 

Selenīts ir viens no jaunās apziņas kristāliem,

kas palīdz cilvēkam būt vairāk Gaismas piestrāvotam. 

 

DSC00994.JPG

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1.jpg

9. decembrī plkst.11.00 manā studijā Olainē -enerģētiskās zīmēšanas nodarbība - Kā ar zīmuli un papīra lapu ātri un salīdzinoši vienkārši tikt galā ar dažādām stresa situācijām ikdienā.

Izzīmēsim un pārstrādāsim resursā!
Aiz katras stresainas situācijas, negatīvas emocijas atrodas

mums nepieejamas dzīvības spēka rezerves. 

Kad to apzināmies un zinām ko ar to darīt, tad paliekam

arvien mierīgāki, veiksmīgāki un viedāki.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

20181124_070948.jpg

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

20181125_071709.jpg

24. novembrī. Zīmējam - vairojam Gaismu un Mīlestību sevī. 

20181125_093211.jpg

25. novembrī. Turpinam vairot Gaismu un Mīlestību.  

25. novembra Gaismas darbinieku komandas mākslasdarbi !!!

45704381_2238821886357768_46412092671378
45593352_2238821799691110_23057590855527

11.09.2018.

11.09.2018.

Jau kādu nedēļu izzīmēju tēmu - viegla komunikācija . Komunikācija sirds līmenī. Drosme brīvi paust savu viedokli. Mana komunikācijas tēma paplašinājās līdz A1 formātam un vēl vairāk!!! Vakardien pēkšņi atdzīvojās spirāle zīmējuma apakšējā daļā, un paralēli radās iedvesma pārkārtot dzīvokli, ko arī ar lielu iedvesmu un enerģiju darīju. Šodien sadūšojos facebook publiskot savu sen jau uzrakstīto rakstu par kristāliem. Neirografika rullē!!!

20181031_103619.jpg

31.10.2018.

20181031_131450.jpg

Vakardien, pie manis Olainē, Aelitas studijas telpās, mēs ar Ditu neirografojām lai iegūtu Mākslas Psiholoģijas Institūta sertifikātu "Speciālists". 

IMG_2307.jpg

28. oktobrī - pirmā nodarbība Enerģētiskajā zīmēšanā. Šodien bijām 10 cilvēki, bet uz nākošo nodarbību dalīsimies grupiņās pa 5 cilvēki katrā. Katrai grupiņai tikšanās paredzēta 1 reizi mēnesī, svētdienās. 

Reklāma.jpg

Tiekamies 11. novembrī Enerģētiskās zīmēšanas nodarbībā, Olainē, Zemgales ielā 29, plkst. 11:00. Viss vajadzīgais zīmēšanai - uz vietas.

Nodarbību vadīs Aelita Zāle. Vairāk informācijas un iepriekšēja pieteikšanās pa tel. 25471919 vai epastā: aelita-z@inbox.lv

bottom of page