top of page

                                                     Fluorīts – kaut gan šis kristāls ir zināms jau sen, tas ir pieskaitāms pie Jaunās Ēras                                                                      kristāliem. Fluorīts ar savu krāsu daudzveidību, vieglo enerģētiku un īpašībām visos                                                                        aspektos atbilst ūdensvīra laikmeta raksturam. Tas var būt drošs tilts cilvēkam tā                                                                          garīgās izaugsmes ceļā. Šodienas pasaulē, kad valdošās enerģijas ir ātrums, mainība                                                                    un jaunas informācijas daudzums, fluorīts būs neaizstājams atbalsts ikvienam.

                                                                 Tas ved uz iekšējām pārmaiņām un šo pārmaiņu procesos līdzsvaro visas mūsu                                                                              būtības sistēmas. Fluorīts paplašina mūsu robežas, atklājot jaunas perspektīvas.

 

Mentālais plāns – tas dod neizmērojamu mentālā plāna elastību, kas ir īpaši aktuāla šī brīža pasaules straujajā mainībā, jo viena no fluorīta dotajām spējām ir pacelties pāri haosam, novērst dezorientāciju un viegli orientēties informācijas un notikumu plūsmā.

Fluorīts ir labs palīgs mācībās, kas palīdz fokusēt domāšanu, apstrādāt un strukturēt informāciju. Tas labi noderēs tiem kas studē, mācās un darbojas ar jaunākajām tehnoloģijām, plašsaziņas informāciju, datoriem, kompjūteriem.

Progress – vēl viens no fluorīta atslēgas vārdiem. Progress dažādās dzīves sfērās un dažādos apziņas līmeņos. Tas palīdzēs apstrādāt un sastrukturizēt saņemto informāciju – ļaus sajust un filtrēt, kur ir meli, kur patiesība. Tanī pat laikā fluorīts mācīs pielāgošanās spēju un diplomātiju attiecībā uz citiem un citu pasaules uztveri. Veidosies sapratne, ka esam ļoti dažādi un arī attīstības ceļi cilvēkiem var būt atšķirīgi un dažādi.

Fluorīts māca vieglumu, elastību un rotaļīgu attieksmi ikdienas dzīvē un tās notikumos. Tas māca dzīvot nepieķeroties rezultātiem un pamanīt katrā rezultātā pozitīvo aspektu, kuru varam izmantot kā jaunu pieredzi tālākiem mērķiem un tālākai izaugsmei.

Dod garīgu dzīves redzējumu un paātrina garīgo izaugsmi.

Nedrošiem un bailīgiem cilvēkiem, kam tendence uz konservatīvismu un turēšanos pie vecā, fluorīts mācīs pielāgošanās spēju mainībā, atradīs ceļu kā visvieglāk atvadīties no vecās pasaules un vecajiem uzskatiem un vecās domāšanas, vietā liekot drosmi iziet jaunajās enerģijās.

Vēl viena neaizstājama fluorīta īpašība, ar kuru tas gatavs dalīties, ir radošums un elastība. Tas palīdzēs atvērt sevi jaunradei un palīdzēs atrast veidu kādā izpaust šo radošumu materiālajā pasaulē.

Afirmācija  - es atveru sevi jaunradei lai tā var izteikties caur mani. Es esmu dzīves plūsmā un ļaujos tai.

Fluorīts ir neaizstājams Meklētājiem, jauna ceļa gājējiem un cilvēkiem kas grib garīgi augt un mainīties. Tas vairos spēju uztvert un atvērties visam jaunajam un būtiskajam. Tas mudinās neapstāties šajos meklējumos, bet mācīs, ka šo ceļu var savienot ar vieglu, krāsainu dzīves pieredzi. Tas kalpos kā bāka cilvēka ceļā uz jauniem apvāršņiem un veicinās garīgo atmošanos un apziņas paplašināšanos. Fluorīts kliedē ilūzijas, ļaujot saskatīt lietu patieso būtību. Ikdienā atradoties blakus tas dos drošību ceļavēju, spēcinās intuīcijas un sirds harmonisku sadarbību šajā ceļā.

Fluorīts jauc nost pastāvošas robežas un dod brīvību jauniem aizsākumiem.

Lietots pie meditācijām vai čenelingiem, tas palīdzēs novadīt informāciju tieši jums vajadzīgā un pieejamā formātā.

Varavīkšņainais fluorīts paplašina esošās robežas un atbrīvo no ierobežojumiem (lielāka efekta sasniegšanai apvieno ar citiem pusdārgakmeņiem), paverot jaunas perspektīvas. Vienlaicīgi tā enerģētika līdzsvaro emocijas un stabilizē jauniegūtās kvalitātes cilvēkā, jo parasti jauni sākumi un ieiešana nezināmajā rada zināmu daudzumu nedrošības un stresa.

Varavīkšņainais fluorīts savieno cilvēkus ar vienādiem mērķiem, bet dažādiem talantiem. Tas meistarīgi saauž šo cilvēku centienus vienotā musturā, kas var izvērsties plašā kopdarbībā, kā jaunu projektu un jaunu tehnoloģiju radīšana un ieviešana jaunajā 4D formāta pasaulē.

Psihiskajā līmenī fluorīts ir lielisks destruktīvu un zemu enerģiju novadītājs. Tas ļaus atpazīt svešas manipulācijas un nevēlamas ietekmes. Ar tā palīdzību varam stabilizēt savu enerģētiku (auru), gan attīrot, gan uzlādējot sevi. Tas nomierina un līdzsvaro emocijas. Fluorīts pasargās no datoru un citu avotu radītā nevēlamā starojuma ietekmes.

 

Fiziskajā līmenī tā iedarbība var atjaunot mūsu šūnas un DNS ķēdes to veselības režīmā. Tas palielina visa organisma elastību.

Vēl viens Fluorīta aspekts - ar tā palīdzību varam pacelties pāri laika un telpas robežām. Fluorīts dod iespēju sadarboties ar laika enerģiju. Mēs varam izkopt spēju rīkoties ar laiku kā 3D enerģijas veidu. Mēs varam pārvietot un ietekmēt laiku, vadīt to pēc saviem ieskatiem. Šo spēju mums dod apziņas paplašināšana un ieiešana 4D enerģijās. Jo vairāk sevī izkopjam savu enerģētisko lauku kvalitāti un ceļam savas vibrācijas, jo dzīve paliek vieglāka un ir pieejams lielāks brīvās gribas procents, kurā pieejams milzīgs iespēju potenciāls dzīvei pavisam citā kvalitātē. Kļūst pieejami 4Denerģiju resursi, daudz jaunas tehnoloģijas, jauni darba instrumenti.

Fluorīts atvieglo iespēju cilvēkam pacelt apziņu virs 3D, kas savukārt automātiski dzēš daļu pagātnes destruktīvo programmu (karmu). Tas sekmē atbrīvošanos no novecojušiem uzskatu modeļiem un vecām pagātnes attiecībām. Piesaista citas kvalitātes attiecības, iespējas, resursus (lielākam rezultātam lieto kopā ar citiem kristāliem un garīgām praksēm).

Papildus fluorīta kopējām īpašībām, katrai tā krāsai piemīt savas specifiskas īpašības.

Caurspīdīgais fluorīts – stimulē 7 (kroņa) čakru, savieno cilvēka mentālo plānu ar garīgās pasaules sfērām.

Zaļi violetais – savieno mūsu sirds gudrību ar intuīciju.

Violetais – stiprina atmiņu, veicina apķērību, stabilizē domāšanas procesus, labs palīgs meditācijām.

Dzeltenais – izvada toksīnus no tauku šūnām, pazemina holesterīnu, attīra aknu. Uzlabo mentālās spējas. Atbalsta intelektuālo darbu, stiprina atmiņu.

Purpura – savieno mūs ar augstākiem mīlestības enerģijas laukiem. Labs meditācijām.

Zaļais – attīra auru, mentālo plānu, dod emocionālu balansu un dod jaunu jūtu apziņu.

Zilais – ienes mieru, dod brīvu komunikāciju, palielina radošo potenciālu. Ieteicams pie kakla, ausu, acu problēmām.

Varavīkšņainais fluorīts – jaunas perspektīvas, jauni kontakti, jauni projekti kopā ar līdzīgi domājošiem. Jauna līmeņa sadarbība dažādās dzīves sfērās

 

Lūk tāds ir FLUORĪTS! Progresīvs, viegls, rotaļīgs un bezgala uzticams sabiedrotais!

                                                                                                                                   -03.05.17.

bottom of page