top of page
 
 

Karību jūras kalcīts (Caribbean calcite)

Atslēgas vārdi: Iedvesma, Iztēle, Jauna kārtība, Sadarbība, Tolerance

Cietība: 3.5

2019. gada jauns atklājums no Beluždistānas Pakistānā. Piemīt spēks, kas palīdz realizēt jūsu garīgo potenciālu. Paplašina iztēli un iekšējo uztveri. Atklāts 2019. gadā un sastopams tikai Pakistānas apgabalos. Sastāvā ir zilā kalcīta, brūnā aragonīta un baltā aragonīta kombinācijas.

  •  Pozitīvu pārmaiņu, relaksācijas un jaunu sākumu kristāls

  • Piemīt spēks, kas maigi palīdz realizēt jūsu potenciālu

  • Lielisks jauniem sākumiem un profesionālai izaugsmei

  • Iedvesmas kristāls, kas paplašina iztēli un iekšējo uztveri

  • Mazina spriedzi, stresu, piepildot ar vieglumu, mieru un brīvības sajūtu

  • Palīdz dzīvot patreizējā mirklī un saskatīt ikdienas skaistos brīžus

  • Disciplīnas kristāls, kas ievieš kārtību dažādos dzīves aspektos

  • Palīdz atbrīvoties no nevajadzīgām lietām, gan prātā, gan dzīvē

  • Uzlabo toleranci, attīra ceļu no veciem šķēršļiem

  • Starp cilvēkiem veicina mierīgu komunikāciju un savstarpēju sadarbību( arī ģimenē)

Visi kalcīti paātrina cilvēka attīstību ienesot harmonizējošus un nomierinošus aspektus jūsu dzīvē. To iedarbība ir saudzējoša, rāma un maiga.

 Karību jūras kalcīta sastāvā atrodas zili zaļais kalcīts kombinācijā ar balto un brūno aragonītu. Tā kopējais fons izstaro relaksējošas frekvences, kas nomierina un paplašina mūsu iekšējo telpu. Tas veicina relaksāciju, kas ikdienai piešķir papildus miera un tīrības noskaņu. Tanī pat laikā notiek saudzīga prāta higiēna, attīrot to no nevajadzīgiem piemaisījumiem – mazāk domu un trauksmes, satrauktu emociju.

Karību jūras kalcīts ļauj idenficēt sevī īpašības, kuras var pārveidot un attīstīt harmoniskā virzienā. Ikdienā tas var uzlabot attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem. Veicina mierpilnu komunikāciju un savstarpēju sadarbību (arī starp ģimenes locekļiem). Pozitīvi ietekmē garīgo veselību. Pie garīgām prasmēm palīdz atrast ceļu pareizai to izmantošanai. Tam piemīt spēks, kas atbalstīs realizēt šo jūsu potenciālu.

Aragonīts, kas atrodas Karību jūras sastāvā novāc šķēršļus, atbrīvo no vecām emocijām. Brūnais aragonīts – disciplīnas kristāls, kas ievieš kārtību dažādos dzīves aspektos. Baltais aragonīts – savieno 1 un 7 čakras. Uzlabo toleranci un palīdzēs atbrīvoties no vecām problēmām, raizēm. Tas pastiprina motivāciju intelektuālajā un psiholoģiskajā attīstībā.

Meditācija ar Karību jūras kalcītu Ir kā atvaļinājums no ikdienas rūpēm un darbiem.

ezgif.com-webp-to-jpg (1).jpg
ezgif.com-webp-to-jpg.jpg
ezgif.com-webp-to-jpg (2).jpg
ezgif.com-webp-to-jpg (3).jpg
bottom of page