top of page

Kristāli interjeram, labsajūtai, veselībai

Kristāli ir tīras enerģijas avots. Apzināti un ar nolūku izraugoties savam mērķim piemērotākos kristālus, mēs veidojam harmonisku un enerģētiski labvēlīgu vidi sev un apkārtējiem.

 

Kristālu starojums var ietekmēt mūsu garastāvokli, možumu un enerģijas līmeni gan mājās, gan darbā. Kristālu iedarbību varam izbaudīt spēcīgāk, ja zinām to īpašības. Tādēļ ir vēlams šad tad pārlasīt to raksturojumu, īpaši pakavējoties pie tām īpašībām, kuras vēlamies aktivizēt.

 

Lai izveidotais kristālu musturs būtu enerģētiski spēcīgs, pirms tā veidošanas kristāli ir jāattīra. To visvienkāršāk var panākt kristālus ievietojot trauciņā un uz pāris minūtēm (1-3, vai pēc sajūtām) novietojot zem auksta, tekoša ūdens strūklas. Slapjos kristālus pēc tam pārvieto uz sausas salvetes vai dabīga auduma drānas, lai tie apžūst.

 

Nākošais solis ir kristālu mustura veidošana. Šeit varianti var būt ļoti dažādi. Varam iegādāto komplektu papildināt ar atbilstošas krāsas sveci, vai kādu citu sev mīļu priekšmetu. Varam kristālus arī vienkārši izvietot nedomājot par konkrētu kompozīciju – ļaujamies savām sajūtām un iztēlei.

Mani kristālu pielietošanas ieteikumi

  • Izņemam kristālus no iepakojuma (celofāna maisiņš neļauj enerģijai brīvi plūst telpā)

  • Varam kristālus izbērt uz balta, vai pēc sajūtām citas krāsas, šķīvīša

  • Vēlams turēt tuvumā kristālu aprakstus, kas ir paciņas aizmugurē un reizēm tos pārlasīt, lai aktivizētu to iedarbību tēmai „Sievietes laime”

 

LAI JUMS VEIKSMĪGI !

1

MĪLESTĪBA

SKAIDRĪBA

MIERS

HARMONIJA

2

IZTĒLE

INTUĪCIJA

RADOŠUMS

MIERS

BRĪVĪBA

3

DZĪVESPRIEKS

OPTIMISMS

GUDRĪBA

4

SIEVIETES LAIMEI

NESKAIDRĪBU VAI JAUTĀJUMU GADĪJUMĀ ZVANIET   25471919 - AELITA

bottom of page