top of page

Aelita Zāle

            Dzīve kā mākslas projekts

 

Vibrāciju paaugstināšana – ceļš pretī veselībai un veiksmīgai dzīvei!

Desmit gadu intensīva sevis apzināšana un iepazīšana. Manī mīt neremdināms zinātnieka un pētnieka gars, kas meklē atbildes uz to, ko nesaprotu un nevaru izskaidrot. Sekoju līdzi jaunākajiem pētījumiem ezotērikā, zinātnē un medicīnā.

Vēl esmu nebeidzams optimists, kas tic cilvēka spēju bezrobežu potenciālam!

 

Manās sajūtās ir, ka tuvākās nākotnes cilvēka veselība un labklājība ir balstīta uz vibrāciju tīrību viņā pašā.

Ir izmēģinātas neskaitāms prakses, metodes un tehnikas. Uz šo brīdi ir palikušas ikdienas lietošanā tās kuras esmu sajutusi sev par visprogresīvākajām, vieglākajām un ātrākajām.

Pusdārgakmeņi – nezūdoša vērtība ar neizsmeļamu potenciālu, alķīmisko procesu virzīšanai un harmonizēšanai

Dažādas zīmēšanas metodes - zemapziņas un prāta transformēšanai, programmēšanai un pārveidošanai.

Skaņu masāžas ar čakrafonu – mieram un smalko ķermeņu enerģētiskai tīrībai un harmonizēšanai.

(2018. g.)

Dzīve kā mākslas projekts

(2015. g.)

Aelita Zāle

Piederu pie tiem, kurus Ošo sauc par „dumpiniekiem”. Mani skolotāji ir pati dzīve, bet notikumi tanī ir mans dialogs ar Visumu. Vēroju, analizēju, salīdzinu, izdaru secinājumus, pielietoju iegūtās zināšanas ikdienā. Ne tik sen pagātnē palicis laiks kad bija nemitīgas „dejas uz grābekļiem’’, kad jutos apjukusi un nelaimīga. Šobrīd viss ir mainījies, daudz kas ir apzināts un saprasts.

 

Ikdienā paplašinu savu apziņu, atbrīvojos no karmiskajām enerģijām un veru vaļā savu sirdi, talantus un spējas. Pa šiem gadiem ir nākušas atbildes uz daudziem jautājumiem un ir sakrājusies liela pieredze daudzās dzīves jomās.

Uzskatu, ka šībrīža fiziskā realitāte ir pagātnes informācijas atspoguļojums un paplašinot savu apziņu mēs automātiski izejam no vecā domāšanas formāta un apstākļiem, kuros radījām šo realitāti. Tanī pat laikā ar jaunu domu gaitu un skatījumu uz pasauli tiek apzināta šībrīža realitāte un tiek likti jauni pamati laimīgai rītdienai.

 

Man ir Kosmozofijas institūta diploms alternatīvajā dziedniecībā. Esmu iepazinusi un pēc vajadzības pielietoju Aura Somas sistēmu, kristālus un dažādas mākslas terapijas metodes. Ikdienā mani galvenie instrumenti ir kristāli, meditācijas, vizualizācija un afirmācijas.

 

Esmu vēl ceļā, bet jau šobrīd varu teikt - esmu laimīga. Un ja kādam mana pieredze un zināšanas liekas interesantas vai noderīgas, tad ar prieku tanīs dalīšos.

 

bottom of page