top of page
 
 Rozā ahāts

  Čakras: sakrālā (2)

  Vibrāciju skaitlis: 3

 
 • Mudina cilvēkus meklēt jaunus risinājumus un domāt pozitīvi, nevis fokusēties uz problēmām un ikdienas negatīvajiem aspektiem
 • Nodrošina labas attiecības starp vecākiem un bērniem (lai rezultāts būtu optimāls, vislabāk nēsāt sirds apvidū)
 • Palīdz cilvēkiem ar apspiestām emocijām, atlaižot tās un ļauj sākties sadzīšanas procesam
 • Anti-depresijas akmens, kurš mudina uz dziļāku sapratni un jaunu ceļu aptveri
 • Noskaņo mūs uz smalkās pasaules uztveri, piesaista mīlestību un labklājību
 • Kristālu dziedniecībā tiek lietots pateicoties tā nomierinošajām īpašībām
 • Nomierina prātu un harmonizē nervu sistēmu
 
  Ārstnieciskās īpašības
 
 • Attīra ķermeni no toksīniem
 • Palīdz ātrāk sadzīt lauztiem kauliem
 • Uzlabo asinsriti un skābekļa cirkulāciju asinīs
 • Ārstē ādu un palīdz pie insektu kodieniem
 • Mazina drudzi un epilepsiju

Rozā ahāts, rozīgi pelēkais botsvana ahāts

(akcents uz tēmu- dzimta, ģimene, attiecības)

 

Atbalsta ceļā uz dziļu dzīves izpratni un palīdz attīstīt patiesu mīlestību bez ego piesaistēm un neapzinātām manipulācijām. Stimulē skaidru redzējumu savai darbībai kopējā ģimenes modelī. Atjauno harmoniju tur, kur bijusi disharmonija un piesaista apstākļus un situācijas, kas vada ģimeni tās pareizajā attiecību modelī. Harmonizē visu ģimenes locekļu kopējās enerģijas.

Paaugstina apziņas jūtīgumu attiecībā uz citiem ģimenes locekļiem un to vajadzībām. Paceļ ikdienas apziņu virs dualitātes lomu izspēlēm, un tas atspriego(atlaiž) konfliktus un saspriegotas situācijas daudzos līmeņos. Sakārtojas ģimenes locekļu lomu izspēle pēc Visuma pirmatnējās pareizības principa.

Bērnu starpā parādās lielāka empātija, laipnība un rēķināšanās vienam ar otru. Uzlabojas atsevišķu ģimenes locekļu labklājība. Parādās elastīgums un pielāgošanās spējas (labi kopā ar baltu  vai viegli violetu fluorīdu). Rozā ahāts liek paskatīties plašāk, mudina meklēt jaunus risinājumus un ikvienā situācijā saskatīt pozitīvo aspektu tālākajām darbībām.(labi kopā ar Aura Soma 114 pud. vai kapsulu, un pelēkā vaļa esenci). Noturīgāka efekta iegūšanai var lietot kopā ar atbilstošiem kristāliem

 

Rozā ahāts- ved mūs pa mīlas vieduma un beznosacījuma mīlestības ceļu. Ar rozā ahāta starpniecību piekļūstam augstāka līmeņa mīlestībai, kurā esam spējīgi veidot daudz gudrāku savstarpējo attiecību modeli. Tādu kurā ļaujam otram vienkārši būt, pieņemot otru kā personību. Šādās attiecībās veidojas patiesas draudzības būtība, kurā nav vēlmes izmainīt otru un kur nav vajadzīgas drāmas un mīlas dēkas. Mainās cilvēka kopējā enerģētika, un parādās jauna telpa,(labi lietot kopā ar citiem kristāliem – baltais ahāts, vai individuāli testējot) kurā varam piedzīvot mīlestību bez nosacījumiem un prasībām no otra.

 

Apvienojot savā starpā vairāku kristālu enerģijas, iegūstam vislabāko efektu problēmas vai kādas situācijas risināšanā

Veicot pašatjaunošanos plašā enerģētiskā spektrā, efekts būs lielāks ja savā starpā apvienosim vairākus atbilstošus kristālus

Esot kontaktā ar kristālu, tā izstarotā enerģija var ietekmēt cilvēku līdz pat šūnu un DNS līmenim. Cilvēka ticība apvienojumā ar apzinātu un precīzi noformulētu nodomu, ko vēlamies panākt mijiedarbojoties ar kristālu enerģijām, pastiprina šo procesu.

Mani novērojumi un pieredze rāda, ka, ja vēlos lai kristāli ir enerģētiski aktīvi, tie ir regulāri jāuzstrāvo ar savu uzmanību un nodomu. Ja to nedara, tie ar laiku it kā iemieg, un to starojums arvien samazinās.

Vēl vienmēr atceros to, ka, jo augstāks mans apzinātības līmenis, jo varu piekļūt pie vēl neiepazītām un neizmantotām Kristālu Pasaules dāvanām.

bottom of page