top of page

"Jaunās Ēras" kristāls - selenīts

 

Selenīts ir viens no "Jaunās Ēras" augstu vibrāciu kristāliem, kuram piemīt ļoti izsmalcināta, maiga enerģija. Tā ir tīra Gaisma kristāla formā kas simbolizē garīgumu un tīrību. Tas spēj atmodināt mūsos snaudošo potenciālu, attīstīt intuīciju un atvērt piekļuvi pie Augstākām Zināšanām. Selenīts tiek arī dēvēts par Šambalas akmens ziedu.

 

 

Ja selenītam pievieno ārstnieciskos akmeņus (izvēloties tādus, kuru īpašības atbilst mūsu izvirzīto mērķu sasniegšanai), tas ir efektīgs veids kā iegūt instrumentu dziedniecisku vibrāciju izplatīšanai.

Šeit es esmu izveidojusi divus akmeņu salikumu variantus kuri mani šobrīd īpaši uzrunā. Selenīts manā kolekcijā ir jau sen, bet tikai šobrīd sajūtu cik plaši un daudzpusīgi varu ar to sadarboties. Tas ir daudz maigāku raksturu un "mīkstāku"enerģiju par kalnu kristālu. Ar savu augšanas ātrumu dabā, tas šo kvalitāti iedod mums mūsu apziņas paplašināšanai un atvēršanai. Ar selenīta palīdzību procesi mūsu dzīvē izvirzīto mērķu sasniegšanai notiek ātri, bet saudzīgā un harmoniskā veidā.

 

Pirmais variants - selenīts + mēnesakmens + prenīts.

Selenīts kombinācijā ar mēnessakmeni un prenītu dos dziļu, bet tanī pat laikā maigu emocionālu dziedināšanu daudzos dimensiju līmeņos. Prenīts dos atdzimšanu un atjaunošanos. Selenīts visam šim procesam dos transformācijas plašumu; tik lielu cik jūsu apzinātā daļa ņems pretī, lai šie procesi noritētu harmoniski visos jūsu esības līmeņos.

 

Es selenītu no apakšas izgaismoju, tā iegūstot spēcīgāku un vibrējošāku mandalas enerģiju plūsmu telpā.

Otrajā variantā - selenīta salikums ar mēnessakmeni un rozā ahātu dos senu emocionālo pārdzīvojumu kliedēšanu dziļos mūsu neapzinātos zemapziņas līmeņos. Paralēli šiem procesiem notiek atbrīvošanās no dažādām veģetatīvas distonijas izpausmēm.

    Šis kristālu salikums uzlabos vecāku / bērnu savstarpējās attiecības. Tas ir viens no šī salikuma specifiskiem aspektiem, kuru mēs varam izmantot lai radītu mājās brīnišķīgu, harmonisku gaisotni, kurā jutīsies labi visi ģimenes locekļi.

Trešajā variantā - selenīts ar rozā ahātu, prenītu un kalna kristālu spicēm.

 

Mans piedzīvojums ar šo mandalu lasāms šeit

bottom of page